Noclegi blisko morza

Wczasy nad morzem - co wybrać, gdzie pojechać, ile zapłacić?Wszystko zależy od tego, kto co lubi. Bez wątpienia młodzież oczekująca atrakcji - dyskotek, imprez, pubów i tak dalej. i tym podobne., będzie się nudzić w cichej nadmorskiej wiosce, która będzie za to właściwym wyborem dla osób starszych lub rodzin z dziećmi.
Z większości miejsc w Polsce najbliżej jest na Mierzeję Wiślaną, a tutaj dla młodzieży i osób, które wolą się świetnie zabawić, oczekują nocnego życia i podobnych "atrakcji", najlepsza będzie oblegana latem Krynica Morska albo trochę mniejsza - Stegna.

Jeżeli już komuś zależy, ażeby rewelacyjnie odpocząć, nie lubi tłumów ludzi na plaży i przy każdym punkcie, wybór powinien paść na Piaski (za Krynicą Morską) albo Skowronki (przy Kątach Rybackich), a coś pośredniego, natomiast zdecydowanie spokojnego, to urocza osada rybacka - Kąty Rybackie, które leżą między Zalewem Wiślanym a Zatoką Gdańską.

Wskazane będzie, by analizować, czy musimy koniecznie letni wypoczynek spędzić nad morzem w okresie wakacji, czy niekoniecznie. O ile wybierzemy okres przedwakacyjny - czerwiec lub koniec sierpnia i wrzesień, można liczyć na niepowtarzalną, letnią pogodę, jednak ceny będą wówczas dużo bardziej atrakcyjne, aniżeli w szczycie sezonu wakacyjnego.

Powracając do tej pośredniej propozycji, to Kąty Rybackie noclegi blisko morza oferują w dosyć przyzwoitych, konkurencyjnych cenach, a te mogą być np. w czerwcu nawet o połowę niższe, niż w wakacje, dlatego właśnie polecam analizować wybór terminu.

Osada jest niewielka, ale oferta dosyć bogata - kwatery prywatne, domki, pokoje, ośrodki wypoczynkowe, kempingi, apartamenty orazi luksusowy hotel czterogwiazdkowy z basenami, kortami, spa itd.

Tanie noclegi Kąty Rybackie oferują niekoniecznie w niskim standardzie - de facto polecam zaznajomić się z ofertą chociażby na stronie serwisu nocowanie. W ogromnej liczbie przypadków okazuje się bowiem, że w cenie przeciętnej kwatery, otrzymamy komfortowy apartament w dużo atrakcyjniejszym położeniu, z kuchnią albo aneksem kuchennym do dyspozycji, a to również argument dla tych, którzy wolą sobie sami przygotowywać posiłki. Jak wiadomo, knajpy i restauracje w okresie wakacji, w takich miejscowościach nie są najtańsze, a ogólnodostępna kuchnia letnia spotykana w wielu sytuacjach przy kwaterach prywatnych, pokojach, domkach, to niezbyt komfortowe rozwiązanie.

Przykładem takich apartamentów jest Willa Turkusowa apartamenty Kąty Rybackie


Jeżeli przeliczymy koszt pobytu za osobę, ma możliwość się okazać, że zapłacimy tyle samo, jak na przykład. w przypadku kwatery prywatnej, a tu standard będziemy mieli dużo wyższy, no i własny, wyposażony aneks kuchenny.

Apartamenty w Kątach Rybackich są także w innej zlokalizowania, niemniej jednak nie jest ona już taka atrakcyjna, bo znajdują się bliżej drogi, wzmożonego ruchu w okresie wakacji, a i ceny mogą nie być aż tak konkurencyjne.

Wczasy Kąty Rybackie zapewnią każdemu niezapomniane wspomnienia, a dodatkowym atutem tej miejscowości będzie bliskie położenie przy miejscowościach takich, jak Krynica Morska, Sztutowo, Stegna czy Jantar. Blisko też będzie do Trójmiasta i Malborka, co może być wyśmienitą atrakcją w mniej pogodne dni.

Podsumowując - dla młodzieży najlepsza będzie Krynica Morska lub Stegna, a dla osób starszych i rodzin z dziećmi - Kąty Rybackie. Zapoznajcie się z cenami poszczególnych ośrodków kwater czy apartamentów, przyrównując cennik sezonowy z tym posezonowym, bo oprócz wakacjami można w rzeczywistości świetnie wypocząć, zostawiając w portfelu całkowicie pokaźną sumkę.

Polecamy: Kąty Rybackie noclegi blisko morza.