Gadżety reklamowe

W pewnych sytuacjach potrzebna jest jednorazowa promocja. Najbardziej zdecydować się wówczas na tanie gadżety firmowe z nadrukiem. Do tego celu należy wybrać firmę, która tworzy w miarę rewelacyjne rzeczy za przystępną cenę. Niekiedy możliwy jest zakup i wykonanie nadruku przez tę samą firmę, niekiedy jednakże taniej jest zrobić to osobno. Zakup czystych koszulek, długopisów czy kubków nie powinien w tej chwili być zbyt wielkim problemem - można bez trudu wybrać wręcz pasujące kolory i zdecydować się na męskie i damskie zestawy.

Tanie gadżety reklamowe z nadrukiem zwykle są jednym z elementów kampanii. Pomimo że w takiej okoliczności zwykle nie patrzymy na jakość, to jednak należy. Nie należy ponieważ zapominać o tym, że będziemy kojarzeni z tym produktem, ponieważ zdobi je logo naszego biznesu. Dlatego zadbajmy o cenę, ale także o choćby minimalną trwałość takiego gadżetu.

Tanie kubki reklamowe to jedna z bardziej popularnych sposobów reklamy. Sporo osób zbiera dosłownie tego rodzaju gadżety, dlatego polecam się postarać. Nadruk powinien być wykonany fachowo - farba musi być bezpieczna dla zdrowia, a samo logo nie może zniknąć po pierwszym wstawieniu kubka do zmywarki. W większości przypadków sprawdza się zasada: Im mniej, tym więcej i firmy decydują się na używanie dwóch, góra trzech barw. Należy zdecydować się także na negatyw - jeżeli już logo jest niebieskie, można kupić kubki w tym kolorze, za to nazwę firmy dać niestandardowo na biało. To da się wykorzystać poprawnie tylko wtedy, gdy kompletne logo jest w jednej barwie.

Zobacz: notesy reklamowe.